Tiket aréna: Štartuje Premier League! Kto bude dominovať?

Pohľady futbalových nadšencov sa upierajú do Anglicka, kde štartuje nová sezóna prestížnej Premier League. Presadí sa niektorý z troch nováčikov?

Pohľady futbalových nadšencov sa upierajú do Anglicka, kde štartuje nová sezóna prestížnej Premier League. Aj tento rok sa môžete tešiť na 20 najlepších klubov z kolísky futbalu. Presadí sa niektorý z troch nováčikov súťaže? Napríklad kurz na to, že na konci ročníka bude Huddersfield v lepšej polovici tabuľky je skvelých 12,00! Skúsite to?

V prípravnom období mnohé kluby poriadne zbrojili. Najviac na nákupy míňali už tradične manchesterskí rivali City a United, ale za hanbiť sa nenechal ani úradujúci šampión - Chelsea Londýn! Dokráča k titulu aj tentokrát? Alebo ju vymení niekto iný? TipérDOLIS si myslí, že v konečnom poradí bude na tom lepšie Mourinhova družina akoWengerovi Kanonieri. Bez obáv potom na tento tip naložil 420 EUR! Súhlasíte s ním?

Borci z najširšej komunitytipérov sa už zamerali na svojich favoritov. Chcete vidieť ich tikety? Navštívte populárnu Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Radi by ste si aj vy užívali všetky výhody najväčšej tipérskej komunity? Nie je nič jednoduchšie, zaregistruje sa teraz a získajte vstupný bonus 999 EUR!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!