Z iných športov

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aké bolo ženské wellness?

Prečítajte si report zo ženských kategórií v nominácii wellness. Kto nás zaujal a kto je aktuálne najlepší na svete?

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aká bola súťaž v kategórii wellness juniorky?

Na doposiaľ najväčších majstrovstvách sveta, aké svet IFBB zažil, sme mohli vidieť aj skvelé pretekárky z nominácie wellness. Kto nás zaujal medzi juniorkami?

Eva BÁNIKOVÁ o svojej fitness ceste: Plánuje zmenu nominácie!

Prečítajte si rozhovor s Evou BÁNIKOVOU, dlhoročnou súťažiacou vo fitness, ktorá plánuje veľkú zmenu. Ako hodnotí svoju doterajšiu kariéru a v akej nominácii ju uvidíme najbližšie? 

Agáta HLAVAČKOVÁ: Bude mať slovenská scéna ďalšiu svetovú bodyfitnessku?

Prečítajte si rozhovor s Agátou HLAVČKOVOU, ktorá sa môže stať po Adele Ondrejovičovej ďalšou našou bodyfitnesskou svetovej triedy. Čo o sebe prezradila? 

Budúca hviezda slovenského wellness? Predstavujeme vám Zuzanu DUTKOVÚ!

V článku šéfredaktorky portálu BikiniFitness.SK vám predstavíme mladý talent zo Spišskej Novej Vsi. Dámy a páni, meno Zuzana DUTKOVÁ si určite zapamätajte!

Aký bol 2021 Svetový pohár vo Fit Model? Tieto pretekárky boli neprehliadnuteľné!

Ďalšia súťaž pod hlavičkou IFBB International sa uskutočnila v Rige. Na pódium sa postavili tie najlepšie Fit Modelky na svete. Ako súťaž vyzerala?

Adela ONDREJOVIČOVÁ úprimne o súťažení v bodyfitness

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje ďalšou epizódou. Tentokrát sme sa rozprávali s úspešnou Adelou Ondrejovičovou.

Fínska rozhodkyňa Aino-Maija Laurila: Všetko, čo potrebujete vedieť o bodyfitness

Pokračujeme v úspešnej sérii rozhovorov s IFBB medzinárodnými rozhodcami. Tentokrát je hostkou Aino-Maija Laurila z Fínska.

Päť krokov k motivácii na domáci tréning

Aj ty máš už trénovania doma plné zuby? Rozhodne v tom nie si sama. Toto obdobie je skúškou každej z nás, ale sme v tom spoločne. Prečítaj si tipy, ako sa namotivovať na tréning doma. 

Kategória wellness fitness sa teší obrovskej obľube: Uvidíme ju aj na Olympii 2021!

O kategóriu wellness fitness je záujem obrovský. Po novom sa môžeme na dámy s dominantnými svalmi spodnej časti tela tešiť aj na prestížnom Olympia Weekende.

Aký bol 2020 svetový šampionát vo Fit Model?

Aj fit modelky dostali v roku 2020 príležitosť súťažiť. Vďaka Christine Vedernikovej sa mohli zúčastniť aj boja o tituly majsteriek sveta.

Z IFBB ochádzajú najjagavejšie hviezdy wellness fitness: Kto po nich preberie trón?

Wellness fitness sa stáva čoraz atraktívnejšou kategóriou. Kráľovná tejto nominácie Angela Borges však už v IFBB súťažiť nebude. Ktorá ďalšia hviezdna wellnesska prestupuje ku konkurencii?

Vypočujte si PODCAST: Tatiana KOŽUCHOVÁ aj o novej kategórii artistic fitness

Vypočujte si novú epizódu Beyond BikiniFitness Podcastu. Hostkou je Tatiana Kožuchová, hviezda kategórie fitness, ktorá aktuálne pôsobí v Holandsku. 

Alexandra TALAČOVÁ - Nemala by uniknúť vašej pozornosti

Alexandra TALAČOVÁ patrí medzi najväčšie talenty bodyfitness scény, aké na Slovensku aktuálne máme. Prečítajte si rozhovor so Saškou, v ktorom hovorila aj o tom, v akej kategórii mala súťažiť pôvodne. 

Vypočujte si PODCAST: Hostkou kráľovná fitness Michaela PAVLEOVÁ!

Michaela Pavleová je aktuálne najvýraznejšou postavou na svetovej fitness scéne. Megaúspešný rok 2019, profesionálny fitness a začiatky v detskom fitness rozobrala so Soňou Kolcunovou v najnovšom PODCASTE.

Vypočujte si PODCAST: Lenka ŠIMKOVÁ o nominácii Fit model

Fit model naberá na popularite a aj Slovenky by chceli súťažiť v novej nominácii. V najnovšom podcaste o tom hovorila Lenka ŠIMKOVÁ.

Hviezda wellness fitness Lara SANTINI chce byť najlepšou verziou seba samej

Prečítajte si rozhovor s hviezdou kategórie wellness fitness Larou SANTINI, svetovou overall šampiónkou. Ako trénuje, ako sa dostala k súťaženiu a prečo začala súťažiť vo wellness fitness? Dozviete sa v článku. 

Vypočujte si PODCAST: Alica MERGOVÁ prestup do wellness fitness neľutuje

Hostkou v štrnástej epizóde Beyond BikiniFitness Podcast je Alica MERGOVÁ, s ktorou sa rozprávala Barbora LABUDOVÁ.

Vypočujte si PODCAST: O svojich úspechoch hovorí Natália POPROCKÁ

Natália POPROCKÁ je jednoznačne jednou z aktuálne najúspešnejších slovenských bodyfitnessiek. Rozhovor s ňou si môžete vypočuť vďaka najnovšiemu podcastu.

Ikona wellness fitness Nikoletta Sularz: Snom a cieľom je Elite PRO

Nikoletta SULARZ je jedným z najzvučnejších mien v kategórii wellness fitness. Prečítajte si rozhovor poľskej superhviezdy so Soňou Kolcunovou.